Piston Extreme już za miesiąc

1
2980

Przygotowania do Piston Extreme idą pełną parą! Intensywnie budowany jest tor enduro, który powstaje na terenie nieczynnej piaskowni w okolicach Męcinki. Przypomnijmy, że inicjatywę podjęli członkowie Jaworskiego Stowarzyszenia Miłośników Motoryzacji.

Już za miesiąc, 24-25 października, w tym miejscu odbędzie się impreza inauguracyjna Piston Extreme weekend. Na pewno skorzystają na tym amatorzy jazdy na crossach i wyścigów wraków. Impreza motoryzacyjna jest skierowana zarówno do czynnych zawodników, jak też do szerokiej rzeszy zwolenników plenerowej rozrywki podszytej dużymi emocjami i dostarczającej adrenaliny.

– Chcemy też umożliwić firmom zorganizowanie za naszym pośrednictwem imprez dla swoich pracowników oraz wzbogacić o rywalizację międzyzakładową. Cykl imprez Piston Extreme to gwarantowane emocje. Wydarzenia tego typu poza walorami sportowymi i widowiskowymi są też doskonałą okazją do integracji i promocji – piszą organizatorzy.
Tor przygotowany jest do zawodów WrakRace i Cross Country. W niedzielę, 27 września tor przecierali crossowcy, którzy nie szczędzili sił, by go w pełni wypróbować. Dla amatorów crossa przewidziano dwie trasy – jedna dla profesjonalistów, druga dla juniorów. Wśród atrakcji towarzyszących przewidziano m.in. koncerty na scenie.


Dodajmy, że JSMM jest otwarte na współpracę z firmami i organizacjami, które chcą przyłączyć się do gospodarzenia terenem. Plusem lokalizacji jest fakt, że była piaskownia położona jest z dala od zabudowań. Jest tam doskonały dojazd – plac znajduje się w sąsiedztwie drogi wojewódzkiej Jawor – Złotoryja. Na pewno w przyszłości nie zabraknie chętnych, by z niego skorzystać.

 
 
 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię