Zostań mistrzem grillowania!

0
2502

19 września, zabierz swoją rodzinę, zaproś przyjaciół lub znajomych i weźcie udział w najbardziej apetycznym wydarzeniu tego roku – „Piknik Country & Grill”, który odbędzie się na OW Jawornik. Będzie mnóstwo smaków, aromatów i wiele innych atrakcji.

Wraz z własną ekipą możecie nie tylko świetnie się bawić, ale i zostać prawdziwymi Mistrzami Barbecue! Nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności, wyrafinowanego smaku i kunsztu na miarę znanych kucharzy. Wystarczy wziąć ze sobą dobry nastrój i uśmiech oraz zgłosić swój udział w zawodach w grillowaniu. Puchar Burmistrza Jawora czeka na najlepszych, a firma Landmann zaopatrzy wszystkich uczestników mistrzostw w niezbędny sprzęt do grillowania, a zwycięzców w super nagrody. Każda drużyna otrzyma zestaw mięs i kiełbas, a pomysł na potrawę i jej niepowtarzalny smak, wyczarują sami stosując własne receptury. Mile widziane dodatki warzywne.
Drużyny zgłaszamy pod numerem telefonu: 695-815-005. Ilość miejsc ograniczona.
Program:
10:00 Występ zespołu “Zawsze Piękni i Młodzi”
13:00 Zawody w grillowaniu pod patronatem Burmistrza Miasta Jawora oraz Polskiego Stowarzyszenia Grilla i BBQ /Sponsor główny LANDMANN SP. Z O.O.
16:00 “Morskie opowieści” – spektakl teatralny dla dzieci / teatr ŁATA
17:00 Występ zespołu country / bluegrass DRINK BAR

 
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię