Kolejny nowy samochód dla OSP w Gminie Męcinka

0
391

– Dzięki pozyskanej dotacji z programu rządowego w wysokości ponad pół miliona złotych możliwy będzie zakup kolejnego w naszej gminie samochodu pożarniczego. Otrzyma go jednostka OSP Małuszów – informuje Wójt Gminy Męcinka, Mirosław Brzozowski.

Nowa inwestycja ma na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców. Jednostka OSP Małuszów, której prezesem jest Janusz Hołyński zapewnia bezpieczeństwo na nizinnej części Gminy Męcinka oraz wykonuje zadania w ramach Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego.
– W imieniu społeczności lokalnej składam serdeczne podziękowania pani Marszałek Elżbiecie Witek oraz panu gen. Adamowi Koniecznemu, Zastępcy Komendanta Głównego PSP za wsparcie i współpracę w tak ważnym obszarze jakim jest bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy i powiatu – dodaje wójt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię