Na śniadanie… tort szpinakowy

0
469

Spotkanie w jaworskiej bibliotece z Kamilą Mitek i jej debiutancką powieścią „Na śniadanie… tort szpinakowy” cieszył się dużym zainteresowaniem. Stało się tak za sprawą samej autorki oraz prowadzącej spotkanie Krystyny Zajko Minkiewicz – promotorki pisarzy i poetów.Mogliśmy usłyszeć o drodze do pisarstwa, procesie tworzenia, o samym debiucie, ale również o kolejnych planach wydawniczych.
Młoda pisarka sprawnie łączy wiele życiowych ról zachowując równowagę między codziennymi obowiązkami a spełnieniem marzeń czyli pisaniem. Można powiedzieć, że pani Kamila tworzyła od dzieciństwa, ale do „pisania na poważnie” zmotywowała autorkę jedna z przyjaciółek, a obecnie pierwsza recenzentka tekstów. Widać czasami potrzebujemy zewnętrznego motywatora, aby odważyć się zmienić coś ważnego w swoim życiu.
Mając życzliwość rodziny i grona przyjaciół droga literacka Kamili Mitek będzie sięgać daleko i nie ograniczy się tylko do prozy. Piękne i mądre wiersze, które mieliśmy okazje usłyszeć są tego najlepszym dowodem. A w marcu ukaże się kolejna powieść autorki.
Na uczestników spotkania czekała słodka niespodzianka w postaci toru szpinakowego przygotowanego przez samą autorkę i możliwość nabycia debiutanckiej powieści.
(MBP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię