Wyprawa do Parku Rozrywki Ekstremalnej

0
298

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 5a i 5c ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworze wybrali się na wycieczkę integracyjną na Paintball Junior do Parku Rozrywki Ekstremalnej „Fort Przygody” we Wrocławiu.
Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołów klasowych, ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, budowanie teamu w grupie, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu.
Na miejscu przedstawiono uczniom regulamin i zasady bezpiecznej gry w paintball. Uczniowie zaopatrzeni w maski ochronne i markery zostali podzieleni na dwa zespoły, które na polu paintballowym walczyły między sobą pod opieką sędziego i dodatkowego instruktora. Jak się okazało gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń! Dodatkowymi atrakcjami była strzelnica paintballowa, gra zapałki, wyścig w spodniach trójkami oraz przeciąganie liny. Zwieńczeniem dobrej zabawy było wspólne grillowanie, w trakcie którego uczestnicy mogli podzielić się swoimi wrażeniami i zdobytym doświadczeniem podczas gry.
A. Romanowska, E. Biszczanik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię