Cichowodzianie na targach chińskich

0
294

Zespół folklorystyczny „Cichowodzianie ” z Budziszowa Wielkiego uczestniczył w największych targach chińskich producentów w Europie – China Homelife i China Machinex, które odbyły się w dniach 30-31 maja 2019 r. w Nadarzynie k. Warszawy. Organizatorem siódmej edycji targów była firma Meorient.
Ponad 1300 wystawców prezentowało swoje najlepsze produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt i narzędzia oraz tekstylia.
Organizatorem wyjazdu było Stowarzyszenie Polskich Mediów. Pilotem wycieczki nieoczekiwanie została radna gminy Danuta Danilewicz. Pierwszy dzień wyjazdu to uczestnictwo w targach a drugi został poświęcony zwiedzaniu stolicy. Przewodnikiem po Warszawie był znany piosenkarz, artysta, autor melodii i tekstów, poeta, aktor i tłumacz Leonid Vołodko. Grupa była zachwycona opowiadaniami i ciekawostkami, których trudno znaleźć w przewodnikach turystycznych. Uczestnicy podkreślają, że targi to szansa dla przedsiębiorców i rolników na zaprezentowanie efektów swojej pracy.
Elżbieta Gonciarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię