Niedziela u wędkarzy

0
533

W ubiegłym tygodniu odbyło się Walne Zgromadzenie sprawozdawcze Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Jaworze. Władze PZW, prezes Kazimierz Krzysiek oraz Jan Chomiak, z ramienia Zarządu Okręgu PZW Legnica, wręczyli medale za zasługi w Rozwoju Wędkarstwa na ręce Tadeusza Horbacza oraz Leszka Brzozowskiego.
Podziękowanie za dotychczasową pracę na funkcji powiatowego komendanta Społecznej Straży Rybackiej oraz członka Zarządu Koła otrzymał Marek Kwiatkowski. Nowym komendantem straży został Artur Błaszczyk oraz uzupełnił skład Zarządu Koła.
Na zaproszenie władz Koła w spotkaniu uczestniczył burmistrz Emilian Bera wraz z naczelnikiem Wiesławem Szymczykiem. Burmistrz podziękował za aktywność PZW, szczególnie w zakresie dbałości o faunę i florę naszego otoczenia. Warte podkreślenia są wszystkie akcje włączające młodzież szkolną na rzecz czystości środowiska. W tych obszarach PZW może szczególnie liczyć na wsparcie miasta.
Zarząd Koła złożył sprawozdanie z działalności za 2018 rok, a także przedstawił preliminarz budżetowy Koła na 2019 rok. Komendant Artur Błaszczyk przedstawił obszary działalności straży. Z kolei Bartłomiej Wyszowski omówił działalność Kapitanatu Sportowego i Komisji Młodzieżowej m.in. happeningi ekologiczne czy zawody sportowe.
Koło PZW Jawor liczy 704 członków stowarzyszenia. Życzymy wszystkim wielu sukcesów.
(PZW)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię