Akademia Młodego Piłkarza walczyła w plebiscycie

0
505

Rok 2018 był dla nas czasem wytężonej pracy. W ciągu tego roku udało nam się zorganizować dwa obozy sportowe – w tym jeden do Portugalii, pomagaliśmy w organizacji pikniku charytatywnego, nasi podopieczni eskortowali mecz Śląska Wrocław, ćwiczyli swoje triki piłkarskie pod okiem mistrza świata we freestyle football Pawła Skóry, stawiali pierwsze kroki w lidze młodzików, rozegrali wiele turniejów oraz sparingów, spędzili setki godzin na treningach w ciągu całego roku – wszystko po to, aby poziom szkolenia nieustannie wzrastał.
Możliwość tworzenia projektu, jakim jest Akademia, powoduje uśmiech i często również łzy wzruszenia, ponieważ jesteśmy przedsięwzięciem unikatowym w naszym regionie – działamy w warunkach wiejskich, mimo to gromadzimy w swoich szeregach kilkudziesięciu chłopców i dziewczynki, chcących szlifować swoje umiejętności.
Właśnie dzięki temu zostaliśmy nominowani do plebiscytu Gazety Wrocławskiej w kategorii szkółka piłkarska roku. Wygrana w plebiscycie pomoże nam w szerszej promocji naszego przedsięwzięcia. Za oddane głosy dziękujemy.
Joannna Pustelnik
AMP Budziszów Wielki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię