Konkurs przyrodniczy rozstrzygnięty

0
550

14 grudnia br. w Szkole Podstawowej w Wądrożu Wielkim odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursie przyrodniczym pt. “Szanuję zwierzęta i rośliny z mojej gminy”.
Zwycięzcą rywalizacji została Karolina Kulisz (klasa III, SP w Wądrożu Wielkim), drugie miejsce przypadło Milenie Niedzielskiej (klasa I, SP w Budziszowie Wielkim), natomiast trzecia była Martyna Czerwińska (klasa II, SP w Wądrożu Wielkim).
Uczestnicy konkursu otrzymali od wójt Elżbiety Jedleckiej gorące podziękowania za liczny udział, pamiątkowe dyplomy i ciekawe nagrody edukacyjne o tematyce przyrodniczej. Jednocześnie laureaci konkursu mieli okazję, przy wsparciu wójt i w obecności wszystkich zebranych na uroczystości osób, opowiedzieć o swoich pracach plastycznych. Laureaci konkursu oraz wszystkie zebrane dzieci z klas I – III otrzymały gorące podziękowania także od dyrektora Szkoły Podstawowej w Wądrożu Wielkim  Zofii Pyż.
W ramach podziękowania i zachęty do uczestniczenia w kolejnych konkursach i akcjach przyrodniczych organizowanych przez Urząd Gminy w Wądrożu Wielkim, pracownicy Referatu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska: Mariola Garbera i Anna Przewdziękowska rozdały wszystkim dzieciom obecnym na uroczystości drobne, słodkie upominki.
W uroczystym rozdaniu dyplomów i nagród wzięli udział: wójt Elżbieta Jedlecka, dyrektor Szkoły Podstawowej w Wądrożu Wielkim Zofia Pyż, grono pedagogiczne klas I- III, rodzice, pracownicy referatu gospodarki komunalnej i ochrony środowiska.
Organizatorzy konkursu przyrodniczego „Szanuję zwierzęta i rośliny z mojej gminy” serdecznie dziękują za współpracę dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Wądrożu Wielkim Zofii Pyż i wicedyrektorowi Szkoły Podstawowej w  Wądrożu Wielkim Celinie Cecot oraz dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Budziszowie Wielkim Mariuszowi Stępniakowi, a także całemu gronu pedagogicznemu z powyższych szkół podstawowych i rodzicom.


Mariola Garbera,
Anna Przewdziękowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię