Gry i zabawy w plenerze

0
414

W środę, 11 lipca br. na terenie przy świetlicy wiejskiej w Wiadrowie odbyło się pierwsze spotkanie z grami i zabawami w plenerze. Impreza została zorganizowana w ramach projektu pod nazwą “W plenerze gry i zabawy – pozna je kto ciekawy” realizowanego przez Kabaret “od 0 do 99” wspólnie ze Szkołą Podstawową im. Janusza Kusocińskiego w Wiadrowie.
W spotkaniu uczestniczyły dzieci i rodzice, a działania skupiły się na ich zaktywizowaniu. Były zabawy z gumą, zabawy z piłką i inne. Ponadto dzieci miały okazję się poznać rysując na brystolu swoje dłonie i wpisując swoje imiona.
Nad prawidłowym przebiegiem zajęć z dziećmi czuwali dorośli: członkowie Kabaretu “od 0 do 99” (m.in. Janina Lipińska, Ewa Brzostowska, Sebastian Majkut) oraz Elżbieta Kusyk, nauczycielka języka polskiego, Jagoda Komnata, Dorota Chłopek, Marta Polińska oraz Anna Marcisz.
Projekt sfinansowano ze środków Programu “Działaj Lokalnie” XI – edycja 2018 Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Kaczawskie i Bank Spółdzielczy w Jaworze.
GP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię