JTS na turnieju we Włoszech

0
522

W dniach 28 kwietnia – 1 maja klub JTS Jawor przebywał na międzynarodowym turnieju „Spiagge d’Abruzzo Cup 2018” w mieście partnerskim Jawora Roseto degli Abruzzi. Pierwszego dnia po przyjeździe młodzi piłkarze oraz kadra szkoleniowa wzięła udział w uroczystości rozpoczęcia turnieju i paradzie wszystkich drużyn uczestniczących w zawodach.
Drugiego dnia rozpoczęły się rozgrywki grupowe. W grupie JTS zagrał z drużynami: Albalonga Albano, Arsenal Giochiamola z Rzymu i Red Devils Orta di Atella. W fazie pucharowej drużyna z Jawora zmierzyła się z AS Ostia Mare i Real Ginestra. W ostatnim dniu turnieju młodzi piłkarze JTS-u zagrali w finale pocieszenia ponownie z drużyną Albalonga Albano. Oprócz rozgrywania meczów nie zabrakło czasu na kąpiel w morzu, leżakowanie na plaży oraz zjedzenie pysznej włoskiej pizzy.
Kadra rocznika 2008 na turnieju: Krzysztof Białek (kapitan), Kacper Samojeden (bramkarz), Maciej Słaby, Paweł Kwiatkowski, Samuel Lichman, Mateusz Wiśniecki, Bruno Andruszczyszyn, Filip Krasoń, Jakub Domaradzki, Piotr Olejnik, Alan Biliński, Mariusz Wachobow. Trenerem jest Michał Garcarek, natomiast opiekunem i kierownikiem drużyny – Marek Lech.
Zarząd klubu JTS Jawor serdecznie dziękuje gminie Jawor i burmistrzowi Jawora za możliwość wyjazdu na tak prestiżowy turniej oraz Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Jaworze za zasponsorowanie dresów sportowych.

JTS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię