Ludowcy wkraczają do gry [WIDEO]

1
1524

Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego odwiedził w piątek jaworskich ludowców w drodze do Srebrnej Góry, gdzie w ten weekend odbywało się posiedzenie Rady Wojewódzkiej Stronnictwa.
Spotkanie w Jaworze poprzedziła krótka konferencja, na której Kosiniak-Kamysz wystąpił w towarzystwie zaprzyjaźnionych z ludowcami wójtów, powiatowych radnych, przedstawicieli Dolnośląskiej Izby Rolniczej, działaczy Ochotniczych Straży Pożarnych i Kół Gospodyń Wiejskich. Obecna była m.in. wójt Elżbieta Jedlecka, wójt Mariusz Foryś oraz znany działacz ludowy Roman Sadowski – przewodniczący Rady Powiatu. Konferencję poprowadził Radosław Zysnarski, szef lokalnego PSL. – Ten skład nie jest przypadkowy, bo to jest istota Polski – oznajmił prezes Stronnictwa i publicznie zaprosił wszystkie organizacje, które podzielają wartości ludowców do współpracy i kandydowania w nadchodzących wyborach samorządowych.– My będziemy bronić Polski lokalnej – mówił prezes Kosiniak-Kamysz. PSL do wyborów pójdzie z programem „Rzeczpospolita Samorządowa”. Dla każdego województwa powstaną programy regionalne, a dla powiatów i gmin – programy lokalne.

 

1 KOMENTARZ

  1. Byłem na tym spotkaniu i dno bla bla bla ,bla bla, płacz nad usr,, dzieckiem obiecanki cacanki dzisiaj a co nam dali rolnikom przez 8 lat rządzenia ???????? W stołki pierdzieli nic więcej i obcokrajowcy naszą Polską ziemię sprzedawali ! Nas rolników przed Unią tez nie bronili !To była promocja swoich z terenu Jawora !! Kosiniak -Kamysz nie zwiężle mówił tylko rozwlekał temat jak mógł aby czas przeminął !!Pytałem po spotkaniu kolegów to jednak na PIS będą głosować to pewne ! A szkoda bo PSL ze starymi działaczami to dalej ZSL !
    I kumając się z PO to nadal totalna !Myślę że mało był na spotkaniu kolegów tak i mało będzie na zielonych głosowało !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię