Dwór Elizy zdobyty

0
812

Zakończyliśmy zabawę związaną z wymyśleniem hasła związanego ze SPA Medical Dwór Elizy w Długopolu Zdrój. W Nowej Gazecie Jaworskiej przez minione cztery tygodnie drukowaliśmy specjalny kupon. Zebrało się ich sporo. W sumie nadesłaliście do redakcji 34 propozycje hasła wyróżniającego ten ośrodek wypoczynkowy w Długopolu Zdrój.

Wiadomo, że warto było poświęcić temu zadaniu chwilę czasu. Nagrodą jest pobyt w Medical SPA Dwór Elizy. W ramach zaproszenia zapewnimy dostęp do basenu, saun i centrum fitness. Pobyt obejmuje 2 noclegi, śniadania i obiadokolacje.
W w malownicze okolice Długopola Zdrój w konkursie Nowej Gazety Jaworskiej i SPA Medical Dwór Elizy w Długopolu Zdrój pojedzie…Mateusz Kobylski z osobą towarzyszącą. Pan Mateusz przysłał do naszej redakcji hasło: Gdy w Dworze Elizy zawitasz, już po jednym dniu rozkwitasz. Sauna, basen i masaże zrelaksują wasze twarze. A gdy przepysznych dań spróbujesz, czym prędzej kolejny weekend zarezerwujesz.
Tym hasłem potwierdzamy, ze ten weekend jest już bardzo blisko. Mamy również trzy nagrody książkowe dla Stanisławy Kasak (Skorzystaj z dewizy – spędź chwilę relaksu w „Dworze Elizy), Ewa Gibały (Spa Medical Dwór Elizy w Długopolu Zdroju leży żeby skorzystać z atrakcji wybrać się tam koniecznie należy), a także Alicja Morawska – Pajda (Dwór Elizy doda szczyptę relaksu, nocy i wiatru Długopola. Wrócisz tu, gdy będziesz gotowa).
Dla pozostałych uczestników naszej zabawy, którzy złożyli kupony w redakcji, mamy firmowe kubeczki Nowej Gazety Jaworskiej i FaktówJawor.pl. O sposobie odebrania nagród poinformujemy telefonicznie.
Gratulujemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię