Ferie w świetlicy

0
760

Jak co roku w świetlicy są zorganizowane ciekawe zajęcia i warsztaty dla dzieci. Chętne dzieci spotykają się w świetlicy w Bolkowicach, jest to bardzo miły czas spędzony w aktywny sposób.Dzieci mają do dyspozycji sprzęt do gier zespołowych, tj. stół do tenisa, bilard oraz piłkarzyki. Od niedawna bolkowiczanie mogą korzystać z nowo zakupionych krzeseł i stołów świetlicowych. Wspólnie zorganizowano zajęcia kulinarne, a mianowicie była to sałatka owocowa wykonana przez dzieci, które samodzielnie z przyniesionych owoców zrobiły pyszny deser.
17 stycznia br. w świetlicy zostały zorganizowane warsztaty w dekorowaniu i ozdabianiu pierników. Dla dzieci starszych były to domki z piernika, natomiast dla młodszych ozdoby w formie: konik, miś oraz serce. Zabawa była świetna, a zachwycone dzieci nie mogły doczekać się efektu końcowego.
Oczywiście trudno się było oprzeć słodkiemu lukrowi i nie skosztować choćby odrobinki. Uf! udało się “uratować” kilka sztuk aby pokazać i pochwalić się swoimi zdolnościami rodzicom. To były bardzo ciekawe i “smakowite” warsztaty, a aromat pierników roznosił się po całej świetlicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię