Mikołajki u młodych piłkarzy

0
601

Przed świętami Bożego Narodzenia podopieczni Akademii Młodego Piłkarza Budziszów Wielki wraz z rodzicami zebrali się na spotkaniu mikołajkowym. Cała załoga Akademii we wspólnym gronie podsumowała miniony rok.

Spotkanie otworzył prezes AMP kierując słowa podziękowania w stronę rodziców, trenerów, jak i partnerów strategicznych Stowarzyszenia – gminy Wądroże Wielkie oraz Alkam System. Następnie zebrani obejrzeli prezentację podsumowującą rok w kalejdoskopie zdjęć. Nie brakło wzruszeń, śmiechu, a z każdej strony sali można było słyszeć okrzyki “widzę siebie, tutaj!”. Prezentacja pokazała, jak wiele udało się osiągnąć w tym roku, co motywuje do dalszej pracy! Po obejrzeniu prezentacji głos zabrała wójt Elżbieta Jedlecka, gratulując dotychczasowych osiągnięć zarówno trenerom jak i zarządowi.
Kolejnym punktem była gra w kalambury oraz quiz wiedzy piłkarskiej przygotowany przez trenera Marka Chabę – zarówno dzieci jak i rodzice śpiewająco odpowiadali na pytania.
W końcu nastała wyczekiwana przez wszystkich chwila – odwiedziny Mikołaja i każdy zawodnik otrzymał prezent. Elfy Mikołaja zostawiły również prezent dla trenerów – jednak nie za darmo, panowie musieli wykonać zadanie.
Ostatnim punktem spotkania było wręczenie przez panią wójt upominków dla trenerów oraz zarządu, swoje prezenty przekazał również Włodzimierz Cecot. Ponadto każdy maluch otrzymał słodki upominek od Urzędu Gminy Wądroże Wielkie. Akademia również nie pozostała dłużna – pani wójt dostała koszulkę ze swoim nazwiskiem oraz numerem koszulki prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Tym miłym akcentem zakończono drugie już spotkanie mikołajkowe.
AMP Budziszów Wielki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię