Kolejna wygrana Olimpii [WIDEO]

0
1873

Sobotnie spotkanie Olimpii Jawor z KS Polonia Łaziska Górne trwało trzy sety. W szybkim pojedynku gospodynie bez większych problemów pokonały rywalki 3:0. Świetny występ zanotowała Anna Kulbida, która seriami skutecznych serwisów przyspieszała zwycięstwo.

Początek nie był dla gospodarzy pomyślny, a kibice przecierali oczy ze zdumienia, kiedy zespół gości zdobywał punkt za punktem. Wtedy w ruch poszły bębny i znacznie wzmógł się doping publiczności, co wyraźnie przebudziło Olimpijki. Po paru minutach podopieczne Lesława Chrzanowskiego wyszły na kilku punktowe prowadzenie. Najskuteczniejszą zawodniczką spotkania została Agata Mackiewicz (KS Olimpia Jawor). Pamiątkową statuetkę wręczył jej radny miejski Andrzej Madej. Korzystając z okazji zapytaliśmy trenera Olimpii o Olę Deptuch, która w ostatnim spotkaniu źle się poczuła i opuściła parkiet na noszach trafiając do Jaworskiego Centrum Medycznego. – Aleksandra wraca do zdrowia i już wkrótce powinniśmy ją zobaczyć na boisku – powiedział trener Chrzanowski. KS Olimpia Jawor – KS Polonia Łaziska Górne 3 : 0 (25-15; 25-11, 25-15).