Promesa na remont świetlicy

0
460
gmina Mściwojów

10 sierpnia br. w Jeleniej Górze w siedzibie Karkonoskiej Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. odbyło się podpisywanie umów oraz uroczyste wręczanie promes w ramach  konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi”.

Wśród przedstawicieli gmin, którzy z rąk Marszałka Cezarego Przybylskiego odebrali promesy był również wójt gminy Mściwojów Mariusz Foryś oraz skarbnik Monika Białek. W sumie dofinansowanie z budżetu województwa otrzymało 90 gmin. Zadanie zgłoszone do konkursu przez Gminę Mściwojów dotyczy remontu świetlicy wiejskiej w miejscowości Godziszowa. W ramach prac remontowych przewidziano do wykonania: wymianę stolarki okiennej i drzwiowej (drzwi  z elementem przeszklenia), docieplenie poprzez ułożenie  warstwy płyt styropianowych, wykonanie sufitu podwieszanego z płyt gipsowo-kartonowych, ocieplenie sufitu warstwą wełny mineralnej, malowanie wnętrza świetlicy. W wyniku przeprowadzonego zapytania ofertowego wyłoniony został wykonawca zadania tj. Zakład Usług Remontowo- Budowlanych inż. Kazimierz Wołyniec z Jawora. Prace powinny zakończyć się w drugiej połowie października.

Przypomnijmy, iż celem konkursu jest wsparcie aktywności mieszkańców obszarów wiejskich naszego regionu poprzez zaspokojenie najpilniejszych potrzeb związanych z poprawą warunków życia na wsi. Maksymalna wysokość pomocy to 50% kosztów kwalifikowalnych projektu. Na realizację pojedynczego projektu pomoc nie może przekroczyć jednak 30 tys. zł.

gmina mściwoijów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię