25-latek pójdzie siedzieć na rok

1
1903

Policjant z jaworskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał 25-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2 miesięcy. Mężczyzna poszukiwany był celem odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Jaworze. 25-latek już trafił za więzienne kraty, gdzie spędzi przynajmniej jeden rok.

Policjant Referatu Patrolowo-Interwencyjnego  jaworskiej komendy był po służbie, kiedy na jednej z ulic miasta zauważył poszukiwanego. Mężczyzna szedł chodnikiem, cały czas niepewnie rozglądając się wokół siebie. Chwilę później wpadł on w ręce funkcjonariusza. Był tak zaskoczony, że nie zdążył uciec. Najpierw próbował więc przekonać policjanta aby go puścił, a kiedy siła jego perswazji okazała się nie wystarczająca zaczął się wyrywać. W związku z tym policjant musiał go obezwładnić. O powyższym stróż prawa powiadomił dyżurnego jaworskiej komendy, a potem przekazał ujętego mężczyznę swoim kolegom będącym w służbie. 

Zatrzymany to 25-letni mieszkaniec Jawora. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od dwóch miesięcy. Był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy  w Jaworze za przestępstwo narkotykowe. Jaworzanin został doprowadzony do policyjnego aresztu a stamtąd trafił za więzienne kraty, za którymi spędzi przynajmniej jeden rok.
inf. KPP Jawor
opr. Oficer Prasowy KPP w Jaworze 
podkom. Kordian Mazuryk

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię