Victoria w Shanghaiu. Łukasz Tomaszewski spisał się na złoty medal!

0
1837

Jeszcze nie opadł kurz po zwycięskich emocjach z Mistrzostw Polski  w Zabrzu, a jaworska Victoria ponownie sprawia radość swoimi osiągnięciami. Łukasz Tomaszewski reprezentował Victorię w Shanghaju i to dosłownie stojąc na pierwszym miejscu podium. Podczas Pucharu Świata w Chinach reprezentanci Polski Łukasz Tomaszewski z MKS Victoria Jawor wraz z Bartłomiejem Hesem z UKS AS Zielona Góra w skokach synchronicznych na trampolinie wywalczyli złoto.

Victoria Jawor ma powody do radości i fetowania. Ważne zawody w Chinach (12-15.05) zakończyły się sukcesem. Zadowolenia nie kryje Łukasz Tomaszewski. – Emocji w Chinach nie brakowało, ale i szczęścia też. Zdobyliśmy złoto i to jest bardzo miły akcent dla wszystkich, którzy na co dzień nas wspierają. Mamy powody do świętowania, mamy powody do dalszej pracy i rywalizacji. Puchar Świata daje nam prestiż i jest nagrodą za ciężką pracę podczas treningów – mówi Łukasz Tomaszewski.

Każde zwycięstwo wzmacnia klub i daje nadzieję dla młodszych zawodników, a tych w jaworskiej Victorii nie brakuje. Złoty medal zdobyty przez zawodnika swojego klubu przemawia – mnie też się kiedyś uda, dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu – już teraz może tak pomyśleć zawodnik Victorii. Gratulacje należą się dla trenerów Jakuba Zaima oraz Sławomira Miłonia za wspólne przecież wyniki i za dawanie ogromnej szansy kolejnym pokoleniom jaworzan.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię