Walentynki dla babci i dziadka

0
441

„Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są Dziadkowie” – tymi słowami dzieci z grupy II – „Żabki” rozpoczęły uroczystość związaną ze świętem Babci i Dziadka, która odbyły się w Przedszkolu Samorządowym w Bolkowie 14 lutego, czyli w dniu walentynek.
Na uroczystości przybyli bardzo licznie dziadkowie przedszkolaków. Na początku przypomniano jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono im życzenia winszując dużo zdrowia oraz tego, aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom, prezentując specjalny program artystyczny.
Przedszkolaki przygotowały przedstawienia, w których wyraziły swą wielką miłość do babć i dziadków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Oprócz montażu słowno-muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków oraz przedstawienie zatytułowane ”Bajka”. Dla swoich bliskich dzieci przygotowały też drobne upominki w postaci drewnianych, czerwonych serduszek.
Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym pysznymi słodkościami. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię