Mściwojów zagra z WOŚP

0
1100

Organizatorzy biegu Spontan Race zapraszają tym razem wszystkich mieszkańców gminy Mściwojów (i nie tylko) do wzięcia udziału w biegu “Policz się z Cukrzycą” na dystansie 2 km. Wpisowe na bieg to min. 15 zł, ale warto je wydać, bo cel jest szczytny – cała kwota jest przeznaczona na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowy medal okolicznościowy i kamizelkę z logo WOŚP. Organizatorzy zapewniają też gorący posiłek i napoje. Zapisywać można się telefonicznie u p. Artura Stachery (721 025 279) lub p. Doroty Tłusty (605 844 086).
Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na świetlicy w Mściwojowie, który 14 stycznia rozpocznie się o godz. 15, zaplanowano licytacje, m.in. specjalnego kamiennego serca. Wieczorem o godz. 20, razem ze “światełkiem do nieba”, wystrzelą fajerwerki. Specjalne wyróżnienie dla Mściwojowa i wsparcie popłynęło prosto z Warszawy, bo razem z organizatorami na to wydarzenie zaprasza sam Jurek Owsiak! Do zobaczenia w niedzielę, 14 stycznia w Mściwojowie przy remizie OSP i w świetlicy wiejskiej. Siema!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię