Kuźnia CUP 2018

0
416

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja turnieju futsalu KUŹNIA CUP 2018. 6 stycznia na parkiecie hali sportowej Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze zagra 8 zespołów. Przed Wigilią organizatorzy turnieju dokonali podziału uczestników na dwie eliminacyjne grupy. Przypomnijmy iż obrońcą Pucharu jest Kuźnia Jawor. Podopieczni Marcina Dudka w poprzedniej edycji pokonali w finale Kaczawę Bieniowice 2:1 , a w półfinale Kuźnię II 4:1. Czy w tym roku będziemy mieli do czynienia z “powtórką z rozrywki”?
Kuźnia Cup 2018 – podział na grupy
Grupa A: Kuźnia I Jawor – Zjednoczeni Snowidza – Granit Roztoka – LZS Lipa
Grupa B: Kuźnia II Jawor – Wilki Różana – LKS Chełmiec – Nysa Wiadrów
Rywalizacja będzie z pewnością bardzo ciekawa chociaż zwycięstwo innej drużyny niż Kuźnia byłoby wielką sensacją. Ale już w grupie eliminacyjnej jaworzanie będą musieli poradzić sobie z Granitem Roztoka, zespołem wałbrzyskiej klasy okręgowej. Granitu trenerem i najlepszym defensorem jest doskonale znany z gry w Jaworze – Kamil Orda. Co ciekawe oba zespoły zagrają ze sobą w trakcie zimowych przygotowań, ale już na trawie.
W grupie 2 o niespodziankę może pokusić się drużyna Wilków Różana. Z dobrej strony pokazali się na finałowym turnieju OZPN w Legnicy remisują z Górnikiem Złotoryja 3:3. Wilkom marzy się zagranie w finale jaworskiego turnieju…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię