Grudzień ze sportowym Mikołajem podsumowany [WIDEO & FOTO]

0
649

Pokaż, w czym jesteś mocny – pod takim hasłem odbyła się trzecia edycja konkursów na siłowni TKKF Piast. Wyciskanie sztangi, wioślarz, czy pompki na stojąco – udział mógł wziąć każdy i w wybranej przez siebie konkurencji.

Zawody trwały od 11 grudnia, a nad prawidłowym ich przebiegiem czuwał prezes Dariusz Szczygieł. – To oczywiście sportowa zabawa. Chodziło o kreatywność naszych uczestników. Chodziło o to, by każdy się sprawdził i chciał uczestniczyć. Istotą tych zawodów i w ogóle treningów jest to, by ktoś wyszedł z domu, zaczął ćwiczyć i często współpracował w grupie – powiedział organizator. Do rywalizacji stanęło kilkudziesięciu zawodników. Jedni pierwszy raz, inni bili swoje rekordy z poprzednich lat. Na wszystkich czekały nagrody ufundowane przez burmistrza Emiliana Berę. – Serdecznie gratuluję wszystkim zwycięzcom. Warto przede wszystkim się ruszać, a właśnie na siłowni zawodnicy pokazali, że potrafią wiele osiągnąć. Gratuluję pomysłu i cieszę się, że mogłem wszystkich nagrodzić – powiedział burmistrz.

W kategorii za “ciałokształt” otrzymał wyróżnienie sam prezes Szczygieł. Natomiast radny Michał Bander dostał nagrodę za… najdłuższą nieobecność na siłowni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię