Startują rozgrywki „halówki”

0
288

Rusza druga edycja piłkarskiej Ligi Halowej „Saller” Młody Oldboy. Zawody odbywać się będą w sali sportowej przy szkole w Marcinowicach k. Jawora. Startujemy pod koniec listopada, kiedy zakończą się rozgrywki piłkarskie na szczeblu OZPN, czyli A-Klasy i B-Klasy.
Forma rozgrywek będzie uzależniona od ilości zgłoszonych drużyn. Jeżeli drużyn będzie 6 lub więcej, grać będziemy systemem jeden mecz co tydzień 2 x 20 min. Jednak gdy drużyn będzie mniej niż 6, tak jak było w zeszłym roku, to co dwa tygodnie w sobotnie popołudnie będzie rozegrany turniej systemem każdy z każdym 2 x 10 min.
Do turnieju mogą się zgłosić zespoły złożone z zawodników urodzonych w 1983 r. i starszych, jeden zawodnik może być młodszy od pozostałych kolegów. Wpisowe wynosi 320 zł. Do ligi zgłosiły się już 4 drużyny które brały udział w zeszłym roku: Oldboy Jawor – zwycięzca zeszłorocznych rozgrywek, Oldboy Snowidza, Oldboy JTS Jawor – drużyna złożona z trenerów i rodziców młodych piłkarzy grających w JTS Jawor oraz sympatyków klubu, a także Grupa 2008. Zapraszamy wszystkie chętne drużyn do wzięcia udziału w zawodach. Zapisy i wszystkie informacje można uzyskać pod numerami tel.: 600-448-565 i 724-336-810.
JTS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię