Niegrzeczny wnuczek

0
949

Został zatrzymany przez jaworskich policjantów. Okradł własnego dziadka włamując się do jego komórek. Złom sprzedał a skradzione elektronarzędzia ukrył w mieszkaniu dziadka, gdy ten przebywał w szpitalu. Jak się okazało nie było to jedyne przestępstwo jakie miał na sumieniu 19 – letni mieszkaniec Dankowic. Funkcjonariusze udowodnili mu 7 tego typu czynów. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Jaworscy policjanci zatrzymali 19 – letniego mieszkańca Dankowic, który przebywał gościnnie u swojego dziadka. Jak się okazało – od dwóch miesięcy by pozyskiwać pieniądze na realizację własnych przyjemności dokonał szeregu włamań do komórek, kradzieży oraz zniszczeń mienia na terenie miasta Jawora.

 

 

19-latek dwukrotnie włamał się do komórek własnego dziadka. Pozyskany złom sprzedał, a elektronarzędzia ukrył w mieszkaniu dziadka, kiedy on przebywał w szpitalu. Policjanci udowodnili mu, że od lipca br. włamał się także do jednej z komórek znajdującej się w budynku wielorodzinnym, dokonał kilku kradzieży, zniszczeń kilku pojazdów zaparkowanych na terenie Jawora ,jak również kierował groźby karalne.

 

 

Zatrzymany mężczyzna to 19-letni mieszkaniec Dankowic. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

 

inf. 
W/z Oficer Prasowy KPP w Jaworze
mł. asp. Józef Kolanek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię