Programy Dobre serce-pełne ręce, Trzymaj formę oraz Inkubator podsumowane

0
560
msciwojow.pl

Podczas uroczystego apelu pożegnania klasy trzeciej 22 czerwca w Publicznym Gimnazjum w Marcinowicach odbyło się rozstrzygnięcie całorocznych programów pod patronatem Rady Rodziców.

Program Dobre serce-pełne ręce z zakresu wolontariatu koordynowała Pani Marta Pacak. W ramach niesienia różnorodnej pomocy ludziom i zwierzętom, uczniowie przez cały rok szkolny zdobywali punkty, dzięki którym wzięli udział w losowaniu nagrody, która był rower górski. Losowanie przeprowadził przewodniczący Rady Rodziców – Pan Damian Koch. Rower wygrała Milenka Reguła z klasy 1b.

Program Trzymaj formę dotyczył dbania o zdrowy tryb życia, a więc uprawianie różnorodnych dyscyplin sportowych w szkole  i poza nią. Koordynatorem programu była Pani Alina Niedziela. Tradycją stało się, że losowania nagrody dokonał Pan Wójt Mariusz Foryś. Szczęście uśmiechnęło się w tym roku do Krystiana Todorowskiego z klasy 2b.

Program Inkubator dotyczył osiągania przez uczniów sukcesów na polu edukacyjnym. W tym programie wygrywał uczeń o najwyższej ilości zdobytych w ciągu roku punktów. Koordynatorem była Pani Joanna Kawczyńska, zaś ciężka praca i osiąganie sukcesów w konkursach przyniosła Marcelemu Durasiewiczowi  z klasy 2a zasłużoną nagrodę – dofinansowanie 50% do szkolnej wycieczki zagranicznej.

Społeczność szkolna dziękuje serdecznie Radzie Rodziców za możliwość spełniania swoich marzeń.

inf.msciwojow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię