Dzierżoniów przed Świebodzicami i Legnicą

0
2083

W sobotę, 11 lutego br. w hali sportowej Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Wiejskiej w Jaworze odbył się turniej halowy młodzików z rocznika 2004 i młodszych. Udział w tej prestiżowej imprezie o puchar burmistrza Jawora wzięło 10 drużyn po dzielonych na dwie grupy. Pierwsze miejsce zajęła Lechia Dzierżoniów, która w finale zwyciężyła Victorię Świebodzice 1:0. Trzecie miejsce przypadło Miedzi Legnica po zwycięstwie z Javorią Jawor. Oto drużyny, które brały udział w turnieju: Bolko Bolków, Górnik Złotoryja, Karkonosze Jelenia Góra, Javoria Jawor, Lechia Dzierżoniów, Miedź Legnica, Polonia Stal Świdnica, Szkoła Sportowa Staniątki, Victoria Świebodzice i Sprotavia Szprotawa. Najlepszym strzelcem został Bartosz Kamiński z Karkonoszy Jelenia Góra, najlepszym zawodnikiem turnieju Adam Tarkowski z Victorii Świebodzice, a najlepszym bramkarzem Michał Rzońca z Lechii Dzierżoniów. Byłato bardzo udana impreza zorganizowana przez prezesa Kuźni jawor Dariusza Szeligę.