Szkolenia informacyjne z LGD

0
305
gmina Mściwojów

W związku z rozpoczynającym się naborem wniosków  w ramach  Działania 19.2 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER” na przedsięwzięcia:
3.2.Zachowanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego regionu
3.5. Inicjatywy nakierowane na tworzenie i rozwój produktów i usług  wykorzystujących zasoby lokalne Krainy Wygasłych Wulkanów

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza na dwa szkolenia informacyjne przeznaczone dla potencjalnych beneficjentów z obszaru LGD z podziałem na powiaty:
– dla instytucji z powiatu złotoryjskiego – 20 stycznia o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy Wiejskiej Złotoryja
– dla instytucji z powiatów jaworskiego i legnickiego  – 24 stycznia o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy Mściwojów.

UWAGA!  Udział w szkoleniu przedstawicieli potencjalnych wnioskodawców będzie premiowany dodatkowymi punktami w ramach lokalnych kryteriów wyboru operacji.

Zgłoszenia przyjmujemy w formie elektronicznej na adres e-mail: lgd.kaczawskie@gmail.com lub telefonicznie: tel. 76 872 87 18 do dn. 19.01.2017

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z EFRROW, działanie  M19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”

inf. gmina Mściwojów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię