Bezpłatnie usuń azbest

0
445
gmina Paszowice

Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości, na których znajduje się azbest, dajemy Ci szansę na jego bezpłatne usunięcie i utylizację. 

Co trzeba zrobić ?
Do 3 lutego 2017 r. złóż wniosek do sekretariatu Urzędu Gminy w Paszowicach. Wersja elektroniczna wniosku znajduje się na stronie www.paszowice.pl lub papierowa w sekretariacie urzędu.
Informujemy, że składane w poprzednich latach informacje o wyrobach zawierających azbest nie są traktowane jako wnioski. Po zebraniu wniosków na rok bieżący zostanie sporządzona lista do dnia 8 lutego br.
Przed wypełnieniem wniosku, należy zapoznać się z regulaminem wykonywania i finansowania przedsięwzięcia usuwania azbestu i materiałów zawierających azbest na terenie Gminy Paszowice w roku 2017. 
Ponadto wszyscy właściciele posesji, na których znajduje się azbest (zgodnie z załącznikiem nr 3 do Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 13 grudnia 2010 r. Dz. U. z 2011 r. Nr 8, poz. 31) do dnia 31 stycznia zarówno ujęci w inwentaryzacji, jak i nie, mają obowiązek w każdym roku kalendarzowym składania informacji o wyrobach zawierających azbest.
Wszelkich informacji dotyczących usuwania azbestu można uzyskać u Piotra Chruściela, tel 76 870 17 93 wew 204.

inf. gmina Paszowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię