Jaworzanie strzelali w Lubinie

0
784

W niedzielę na strzelnicy sportowej w Lubinie odbyły się zawody strzeleckie „Puchar Zimy 2016”. Ekipa z Jawora skupiona w JKS „UR” Jawor poradziła sobie dobrze.

Na strzelnicy do strzelania z broni pneumatycznej lubińskiego LOK –u odbyły się otwarte zawody strzeleckie z broni pneumatycznej, kobiet i mężczyzn w konkurencjach pistolet i karabin pneumatyczny.
W zawodach uczestniczyli zawodnicy oraz zawodniczki z Głogowa, Polkowic, Lubina, Legnicy, i Jawor oraz zaprzyjaźnieni z lubińskim LOK-iem zawodnicy z Hradec Kralove w Czechach. W strzeleckie szranki stanęło w sumie 43 zawodników. W konkurencji pistolet pneumatyczny mężczyzn ( Ppn-30) czwarte miejsce wystrzelał Janusz Wasiluk ( JKS „UR” Jawor ) zdobywając 261 pkt.
W konkurencji karabin pneumatyczny (Kpn-20 – panie miały mniej strzałów od mężczyzn), drugie miejsce zajęła Agnieszka Duszeńko ( JKS „UR” Jawor ) zdobywając 154 pkt., a czwarte miejsce z wynikiem 152 pkt. Przypadło Marioli Łuczak ( JKS „UR” Jawor).
Trzech najlepszych uczestników w każdej z kategorii otrzymało trofea szklane i medale. Puchar prezesa ZR LOK Andrzeja Drogosza otrzymał najlepszy uczestnik zawodów Mariusz Gajewski z LOK Lubin. Najstarszym uczestnikiem „Pucharu Zimy 2016 w Lubinie był 87 – letni Jirzi Cech z czeskiego Hradec Kralove, który opuścił Lubin z pucharem Prezesa.

strzelanie-2 strzelanie-3

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wpisać tutaj Twoje imię