2. Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej

0
2620

“Policja – Dzieciom” – pod takim hasłem odbył się II Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze. W inicjatywie wzięło udział 18 drużyn. Po sportowych rywalizacjach na Stadionie Miejskim odbył się w Siedmicy charytatywny piknik, z którego dochód przeznaczony był dla chorego Oskara.

Po kilkugodzinnych, sportowych emocjach poznaliśmy zwycięzców. Najwięcej punktów zdobyli mundurowi piłkarze z Wrocławia, drugie miejsce zajęła drużyna z Wałbrzycha, a na trzecim miejscu podium stanął zgrany policyjny team z Kłodzka. Nagrody i wyróżnienia wręczał m.in. Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Krzysztof Niziołek, który nie krył słów uznania dla piłkarzy za postawę i organizatorów za sprawność w działaniu. Podczas pikniku w Siedmicy Komitet Społeczny “Skorupiakom Mówimy NIE” przeprowadził zbiórkę pieniędzy (licytacje, losowania, konkursy), w wyniku której zebrano ponad 12250 zł!